yz logo
0232 489 88 92

Akaryakıt İstasyon Yönetimi

RETAIL programı sınırsız ve süresiz hizmet veren akaryakıt istasyonları için özenle tasarlandı. Pompadan markete, satın almadan muhasebeye kadar istasyonların tüm operasyonlarını yönetebileceğiniz RETAIL, aynı zamanda vardiya hesapları, market otomasyonu, kredi kartlı ve veresiye satışlar, yağ ve katkı maddelerinin de takibini gerçekleştiriyor.

RETAIL akaryakıt modülü sayesinde iş akışlarınızı; Akaryakıt satışları, Market satışları, Bakım ve servis, Satın alma, Finans ve muhasebe başlıkları altında kategorileştirebileceksiniz. Bu özellik ile istasyondaki tüm ticari sektörleri kâr zarar merkezleri olarak ayrıntılı bir şekilde izleme ve değerlendirme şansına sahip olacak, işletmenizi kurumsal bir yapıya oturtabileceksiniz.

Üstelik RETAIL’in yetenekleri bu kadarla da sınırlı değil.

Mikro; Turpak yada Saben programlarından günlük bilgilerinizi alıp, vardiya bilgilerinizi kolayca aktarmanızı sağlar. Sayaçlarınızın takibi, Otobim, otobil, yakıt kart ve taşıt tanıma sistemleri ile işlenen evrakların faturalaştırma aşamasına kadar kolay ve sorunsuz bir şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz.

İstasyonunuzun marketinde bulunan POS cihazları, yazarkasalar, teraziler, fiyat gör cihazları ile hiçbir ek işlem yapmaya gerek kalmadan tam ve mükemmel bir uyum içerisinde çalışacaksınız. Farklı lisanlarda çalışması ve dövizli kullanımı, Kullanıcıların kendilerine özel rapor üretmelerini sağlayan açık yapısı, Çoklu istasyon yönetimi sağlayan ONLINE programı ile entegrasyonu ve kullanım kolaylıkları ile yeni ve güvenilir bir yardımcı.

2015-07-07

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
5 + 2 =
facebook_logomikro yetkili satıcı logosu mikro yetkili satıcı logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.