yz logo
0232 489 88 92

Teknik Destek ve Bakım

Programı ister bizden temin etmiş olun ya da farklı bir bayiden satın almış olun, firmamız Mikro'nun tüm versiyonlarına teknik destek hizmeti ve programların eğitimini vermektedir.

Mikro kullanıcılarına özel, yalnızca Mikro desteği içeren ya da donanım bakımlarını da dahil ettiğimiz bakım anlaşmaları yapmaktayız.

Vermiş olduğumuz Mikro destek hizmet metodları; yerinde, telefon ve uzaktan erişimle bilgisayarınıza bağlanarak gerçekleşmektedir.

Bu hizmetleri deneyimli ve uzman çalışanlarımız vermektedir.

Mikro'nuz için Uzaktan Destek 

Acil bir servise ihtiyaç duyduğunuzda uzaktan erişim programları ile servis ücreti karşılığında, anında sorunlarınıza çözüm bulunabilmektedir.

Data Kurtarma ve Yedek Almak

Mikro programı ile çalışırken sistemden yada makinanızdan kaynaklanan sorunlardan dolayı makinanızın yeniden kurulması gerekebilir. Veya Mikro programını başka bir makinaya taşınmasını isteyebilirsiniz. Mikro'nun yedeğinin alınması için bizden ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz ya da isterseniz bu işi bize bırakıp yerinde servis hizmetimiz ile Mikro programının yedeğini alıp, kurulum yapılması, client kurulması ve tekrar lisans alınmasını sağlayabiliriz. Sisteminizi tekrar aktif hale getirebiliriz. 

Bozulmuş olan datanızın imkanlar doğrultusunda kurtarılmasını sağlayabiliriz. 

Ücretsiz Telefon Desteği

Mikro ile ilgili tüm sorunlarınızda bizlerden ücretsiz telefon desteği alabilirsiniz.

 

 

 

 

2014-10-31

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
5 + 3 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.