yz logo
0232 489 88 92

Mikro Eğitim ve Servis Hizmetleri

Mikro programının daha verimli kullanmak için istediğiniz zaman bizden eğitim ve servis hizmeti satın alabilirsiniz.  

Şirket çalışanlarının ya da plasiyerlerinizin takibini, satınalma şartından, fatura adımına kadar şirket içi yapılan evrak işlerini mikro ile çok daha kontrol edebilirsiniz.

Mikro'da neler yapabilirsiniz?

Kullanıcıların hak ve yetki kısıtlamaları (silmek, değiştirme ve ekleme işlemleri, içeriği görmeyi engelleme), kullanıcı bazında log bilgilerini tutabilme, data yedekleme işlemleri,

satın alma şartlarından, siparişe, siparişten irsaliyeye, irsaliyeden de faturaya dönüştürme işlemleri, stokların, seri no, renk beden, asorti, parti lot bazında takipleri, barkod ile farklı birimlerde ürünleri takip edebilme, barkod etiket dizaynları, depo durumları ve stok maliyet raporları, yazarkasa ve elektronik terazinin Mikro ile birlikte kullanımı,

masrafların ve hizmetlerin detaylı takibi, satış, satınalma ve masraf bütçesi yapabilme,

tahsilat, tediye, yaşlandırma ve kredi risk raporları, kasa, çek senet, kredi kartı takibi, finansal ve kredi sözleşmeleri, bankalarla bilgi alışverişi,

cari, stok ve plasiyer bazında satış raporları,

çalışanlarınızın bordroları, fazla mesai, sosyal yardımlar, avans, maaş ve yıllık izin takibi,

sabit kıymet (demirbaş, taşıtlar, binalar) ve amortisman kayıtları ve veri küpleriyle analiz;

Üretim yapan işletmeler için, ürünler, ürün reçeteleri, iş emirleri ve tüm işemri operasyonları, üretim malzeme ihtiyaçları ve bunların standart yada fiili maliyetlendirmesi;

tüm bu işlemlerin genel muhasebeye kolayca entegre edilmesini sağlayabileceğiniz gibi, muhasebe modülümüzün zengin ve detaylı raporlarıyla işletmenizin analizini yapabilirsiniz.

Biz Mikro'da neler yapabiliriz?

- Silinen evrakları eğer log dosyalarınız tutulmuş ise rapor olarak " kim silmiş, hangi evrak silinmiş, ne zaman silinmiş" bilgilerine ulaşabiliriz.

- Stoklarınıza, ana grup, alt grup, marka, üretici, reyon, marka, model ve kategori tanımları yaparak bu detaylarda veri küplerinde analiz etmenizi,

- Stokların hedef seviye ve siparişlerinin tanımlamasını yaparak detaylı stok takibinin yapılmasını, 

- Müşterilerinizin kredi ve risk teminat grişlerinin yapılmasını göstererek, müşterinizi analiz etmenizi ve detaylı kredi risk raporları almanızı sağlayabiliriz.

- Datanızın yedekleme işlemlerini otomatik bir hale getirebiliriz.

- Mikro datasını gerektiğinde yeni bir sunucuya taşıyıp, yeniden kurulum yapıp, şifre alma,  yani Mikro Teknik Servis hizmeti veriyoruz. 

- Üretim işletmeleri için gerekli alt yapıyı kurarak, kullanıcının ürün maliyetini hesaplayabilmesi için programı en iyi ve en kolay şekilde kullanmasını sağlayabiliriz.

- Mikro datasının durumuna göre, imkanlar dahilinde bozulan şirket datasının kurtarılmasını sağlayabiliriz.

- Sql ile data aktarım işlemleri,

- F10 listenize ihtiyacınız olan ek alanları sorgular yazarak getirebiliyoruz.( DBANALİZ işlemleri ),

- Mikroya ek alan, ek rapor, ya da sizin ihtiyaçlarınız doğrultusuna, Mikro ile entegre çalışacak özel yazılımlar yazabiliyoruz.

- Eğitim eksiği olan personelinize Mikro nun tüm modülleri için yerinde eğitim verebiliyoruz.

2014-10-31

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
4 + 6 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.