yz logo
0232 489 88 92

Mikro Ürünleri

Ekonomik paket 

Küçük işletmelere yönelik hazırlanmış Ekonomik paketlerimiz ile firmanızın tüm ticari işlemlerini stoktan muhasebeye, satın almadan satış, finansa kadar güvenle takip edebilirsiniz.

devamı için tıklayın

Standart paket

Standart Seri Muhasebe paketlerimiz ile işletmelerin özellikle de muhasebe bürolarının ihtiyaç duyabileceği tüm muhasebe işlemleri güvenle takip edilebilecektir.

devamı için tıklayın

Enerji

Mikro KOBİ`leri geleceğin büyük işletmeleri olarak görüyor. Bu nedenle muhasebe, üretim yönetimi ve personel yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarınızı uzun yıllar karşılayacak Mikro ENERJİ`yi hazırladık.

devamı için tıklayın

Retail

Türkiye genelinde en çok tercih edilen perakende satış otomasyonu olan Mikro Series RETAIL programları, bu özelliğini tamamen perakendeci işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş olmasına borçlu.

devamı için tıklayın

Mikro ERP

Mikro ERP ürün ailesi üretim yönetiminden personel yönetimine, dış ticaretten finans yönetimine, müşteri ilişkileri yönetiminden genel muhasebe yönetimine kadar tüm operasyonlarınızı tek platformda yöneten en gelişmiş ERP çözmüdür.

devamı için tıklayın

e-Devlet Uygulamaları 

Mikro e-Devlet uygulamalarında e-SGK, e-Beyanname gibi alt modüller ile hizmet vermekteydi. Uzun süreden beri yapılan alt yapı çalışmaları sonucunda Ekim 2013 itibariyle e-Fatura (Portal, Özel Entegratör ve Entegrasyon Yöntemi) ve e-Defter modüllerimiz hızlı, güvenilir, ve kolay kullanım özellkleriyle kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.  

devamı için tıklayın


2014-08-08

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
2 + 5 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.