yz logo
0232 489 88 92

e-vt Elektronik Veri Transferi

TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından kalkınma planları ve yıllık programların hazırlanması, milli gelir tahminlerinin yapılması, ülkemizin ekonomik ve sosyal yapısındaki değişmelerin izlenilmesi, uluslararası bilgi istemine ve uluslararası karşılaştırmalara olanak sağlanması ve çeşitli araştırmalara kaynak teşkil etmesi amacıyla kullanılacak istatistikler, Yıllık İş İstatistikleri Sanayi ve Hizmet Araştırması (A101) ile toplanmaktadır. 


TÜİK 2014 yılı çalışmalarında kağıt ortamında anketle veri toplama uygulamasına son verilmiş olduğu için, artık kağıt ortamında veri derlemek mümkün değildir. 


İlk uygulama 2014 yılı içerisinde yapılacak olan 2013 YSHİ araştırmasıdır. Bu uygulama yönteminin iş yerleriyle yapılan tüm çalışmalara yaygınlaştırılması hedeflenmiştir. 


YSHİ çalışması kapsamına giren girişimler, e-VT ile kendi muhasebe uygulaması üzerinden ya da e-VT web sayfasındaki Harzemli veri girişi uygulaması üzerinden formu doldurmak zorundadırlar. 


 Mikro V15 programları ile doldurmak zorunda olduğunuz formun büyük bir kısmı otomatik olarak derleneceğinden, büyük ölçüde zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

2014-08-08

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
1 + 1 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.