yz logo
0232 489 88 92

v8,53 - Sürüm 9 - v10 - v11 - v12 Hakkında

Mikro da DOS versiyondan bugüne bir çok versiyon ve bir çok modül üretildi. Her bir versiyon gelişen teknolojik alt yapılara uygun, müşterilerden gelen taleplerin karşılanması için, yeniden planlanarak, müşterilerden gelen öneriler dikkate alınarak hazırlanmıştır.

v8,53 (DOS), Sürüm 9 versiyon (Pervasive SQl), versiyon 10xx, versiyon 11xx ve versiyon 12xx de programlarımızın isimlendirmesi farklıydı.

Ekonomik seride;  Hesapçı, Miktop, Miknom, Minimal,

Standart Seri de; Mikrotop, Mikronom, Mikrotim, Halley, İmpo, Expo,

Muhasebe programlarında; Mikrogen, Mikroper, Mikbüro (SMMM), Mikbüro (İşletme)  programları,  versiyon 14xx ile birlikte modüler bir yapı altında satılmaya başlandı.

                  Artık Ekonomik seri ; Hesapçı, Eko Ticari, Eko Muhasebe, Standart Seri ; Standart Ticari, Standart Muhasebe, Standart Personel, Standart Sabit Kıymet Yönetimi, Standart Karar Destek Sistemi, Standart ithalat, Standart İhracat, Standart promosyon Yönetimi, Standart Tamir Servis Merkezi Yönetimi, Standart Dış yazılım Aktarımları ve Standart Rapor Bankası, Muhasebe Programları da; Mikbüro SMMM, Mikbüro İşletme ve Mikbeyan olarak satılmaya başlarken, Standart seride üretim modülünü içeren tek programımız Enerji Kurumsal Kaynak Planlaması başlığı altında müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. 

Elinizde önceki versiyonlarda yer alan, Miktop, Miknom, Minimal, Mikrotop, Mikronom, Halley, İmpo, Expo, Mikbüro SMMM ve Mikbüro işletme varsa, eski kullanıcılarımıza sağladığımız avantajlı koşullarla güncel versiyonumuz olan Mikro v15'e geçiş yapabilirsiniz.

 

 

 

2014-10-31

MİKRO TALEP FORMU

Kullanmak istediğiniz mikro sürümü
Kullanmak istediğiniz mikro paketi
Firma adı;
Adınız / Soyadınız
Telefon numaranız
E-posta adresiniz
Güvenlik sorusu
9 + 1 =
facebook_logomikro yetkili satýcý logosu mikro yetkili satýcý logosu Mikro Muhasebe Programı İzmir Yetkili Satıcısı Yapay Zeka Ltd. Projesidir.